PL / EN

Rehabilitacja Osób Starszych

Rehabilitacja Osób Starszych

Rehabilitacja Osób Starszych w Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER

Czy zauważyłeś, że Twojej Babci lub Dziadkowi codzienne czynności sprawiają problem ? Skarżą się na ból, który nie pozwala na dotychczasową aktywność i czerpanie radości z życia? Ruchy są coraz wolniejsze i mniej precyzyjne?  Rehabilitacja Osób Starszych w Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER prowadzona jest z myślą o ludziach w kwiecie wieku, którzy pragną pozbyć się dokuczliwego bólu, wzmocnić swoje mięśnie, poprawić możliwości wykonywania czynności domowych.

JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, KOMFORT

W  REHAMED-CENTER stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług rehabilitacyjnych a także aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i pewnie. Doświadczeni fizjoterapeuci oraz przemyślany plan terapii przyniosą znaczną ulgę w dolegliwościach towarzyszących etapowi życia naszych Pacjentów.  Dla podtrzymania jak najlepszej kondycji, samodzielności i sprawności naszych podopiecznych oferujemy szeroki zakres zajęć rehabilitacyjnych, wprowadzając ćwiczenia dla osób starszych z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

rehabilitacja starszych osob

U osób starszych leczymy takie schorzenia jak:

– choroba zwyrodnieniowa stawów (kolanowych, biodrowych, kręgosłupa)

– stan po wszczepieniu endoprotezy

– osłabienie mięśni

– trudności w chodzeniu

– zaburzenia równowagi

– stany po złamaniach kości

– stany po artroskopii stawu

– stenoza kręgosłupa

– choroby neurologiczne (udar, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera)

– bóle o nieznanej przyczynie

– osteoporoza

– obrzęki limfatyczne

– paluchy koślawe („halluxy”)

– bóle mięśniowe

rehabilitacja rzeszow

Świetnym uzupełnieniem Rehabilitacji Osób Starszych jest miejsce w którym znajduje się Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu rezerwatu przyrody, korzystnie wpływa na rehabilitację a także samopoczucie pacjentów.

Pamiętajmy że każdy moment jest dobry na to, by zadbać o sprawność fizyczną ciała lub poprawić stan zdrowia swoich bliskich.

Zadzwoń i zapytaj o program Rehabilitacja Osób Starszych.

Rehabilitacja Osób Starszych

Jak możemy Ci pomóc?

W jaki sposób mamy się z Tobą skontaktować?

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji marketingowych za pomocą poczty elektronicznej, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.), przez Rehamed-Center Sp. z o.o.