REHAMED-CENTER oczami pacjenta

REHAMED-CENTER oczami pacjenta

„ Na ręce Prezesa Zarządu REHAMED-CENTER Pana dr Wojciecha Rusek i V-ce Prezes Zarządu Pani Aliny Winnickiej-Walas składam podziękowanie wszystkim fizjoterapeutom z którymi było mi danym uczestniczyć w ćwiczeniach indywidualnych”  to fragmenty podziękowań, jakie otrzymaliśmy od Pani Barbary Kłosowicz pacjentki ośrodka rehabilitacji REHAMED-CENTER.

Lew Tołstoj wspomniał że „Pożyteczna praca jest zawsze cicha i niezauważalna”. Jednak jak się okazuje, codzienne starania pracowników o jak najlepsze samopoczucie pacjentów  Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER są nie tylko zauważane, ale także doceniane i chwalone. Tak miłe słowa  sprawiają wielką satysfakcję.

To miłe gdy pacjent dziękuje za „wykonanie pamiątkowych zdjęć związanych z pobytem w Oazie emanującej Dobrem, pełnej Ciepła – Słońca – leczącej również Sercem.”  Tak ciepłe słowa mogą tylko i wyłącznie cieszyć  i mobilizować do jeszcze cięższej pracy aby jakość usług które świadczy REHAMED-CENTER była na najwyższym poziomie.
Podziękowania Pani Barbary, są swego rodzaju potwierdzeniem że głównym celem dla którego powstało Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER jest pomoc ludziom po przez jak najszybsze rozpoczęcie terapii, przeprowadzenie precyzyjnej diagnostyki a także skuteczne leczenie wspierane przez odpowiednie metody rehabilitacji oraz najnowocześniejsze urządzenia rehabilitacyjne.

Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER pragnie podziękować nie tylko Pani Barbarze Kłosowicz ale także wszystkim pacjentom, którzy obdarzyli ośrodek, fizjoterapeutów swoim zaufaniem i rozpoczęli rehabilitację.


Rehamed Center opinia pacjenta