Takie historie lubimy
PL / EN

Takie historie lubimy

Takie historie lubimy

Przedstawiamy Państwu historię Jakuba Cieleckiego, który po wypadku lotniczym doznał, oprócz licznych złamań i stłuczeń, przede wszystkim rozległego urazu mózgu. Po trzymiesięcznym pobycie w szpitalu, Kuba trafił do naszego Centrum Rehabilitacji, gdzie od ponad dwóch lat jest rehabilitowany. Na początku z Kubą nie było kontaktu. Pierwsze słowa zaczął wypowiadać po pięciu miesiącach rehabilitacji, a teraz komunikuje się bez przeszkód. W pierwszym okresie rehabilitacji nie mógł samodzielnie poruszać rękami i nogami, a obecnie Kuba zaczyna chodzić.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia reportażu w programie Interwencje Aktualności TVP Rzeszów: https://rzeszow.tvp.pl/64461616/udana-rehabilitacja-jakuba-cieleckiego

Takie historie lubimy

Jak możemy Ci pomóc?

W jaki sposób mamy się z Tobą skontaktować?

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji marketingowych za pomocą poczty elektronicznej, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.), przez Rehamed-Center Sp. z o.o.